Časté dotazy

Co je Jeden svět online?

Jeden svět online je VOD (video on demand) streamovací platforma, která nabízí filmy s lidskoprávní tématikou. Je provozována festivalem Jeden svět pod hlavičkou Člověka v tísni.

 

Jaké filmy na JSO najdu?

Na platformě Jeden svět online najdete filmy o lidských právech, které bylo možné vidět na různých ročnících festivalu Jeden svět. Po skončení festivalu ve všech regionech vybereme ty nejlepší filmy z letošního ročníku, které si můžete pustit z pohodlí domova.  

 

Jak si můžu koupit film na Jeden svět online? 

Film si zakoupíte na www.jedensvetonline.cz. Každý film si kupujete zvlášť. Po rozkliknutí detailu filmu lze film koupit po kliknutí na tlačítko „Koupit za … Kč“. Filmy si můžete začít kupovat až po registraci na platformě Jeden svět online. 

 

Musím se registrovat, abych si mohl koupit film?

Ano. Pro zakoupení filmu je registrace nutná. Zabere vám však pár minut. Můžete se zaregistrovat také pomocí vašeho účtu na Facebooku či na Googlu.

 

Jak se zaregistruji na JSO?

Registrovat se můžete pomocí formuláře zadáním e-mailu a vytvořením hesla. Registraci je vždy nutné potvrdit na vámi zadané emailové adrese. Můžete se zaregistrovat také pomocí vašeho účtu na Facebooku či na Googlu.

 

Můžu se na film podívat ze zahraničí? 

Filmy jsou dostupné k přehrání jen na území České republiky.

 

V jakém jazyce jsou filmy na JSO?

Všechny filmy jsou ve svém původním znění a opatřeny českými titulky. U vybraných filmů jsou navíc take anglické titulky. 

  

Můžu si zakoupený film přehrát kdykoliv? 

Po zakoupení filmu máte na jeho přehrání 48 hodin. V této lhůtě si můžete film přehrát kolikrát chcete. Po jejím uplynutí již film není k dispozici a objeví se ve vaší Historii sledování.

 

Mohu filmy promítat veřejně?

Filmy na Jeden svět online jsou licencovány pouze pro domácí sledování. Naše filmy si tedy můžete vychutnat v kruhu rodiny, s partnerem či přáteli v pohodlí vašeho domova.

Veřejné promítání licencovaných filmů, ať už v kavárnách, hospodách, letních kinech nebo jiných veřejných prostorech, není dle licenčních podmínek povoleno. V případě zájmu o uspořádání veřejné projekce nás kontaktujte na jsonline@clovekvtisni.cz. Rádi vás nasměrujeme na příslušného distributora, který vám zajistí legální možnost projekce za licenční poplatek.

 

Jak mohu získat daňový doklad?

Pokud potřebujete vystavit daňový doklad, kontaktujte nás na jsonline@clovekvtisni.cz a my vám vystavíme fakturu.

 

Na jakých zařízeních si mohu filmy pustit?

Platforma Jeden svět online momentálně funguje ve všech webových prohlížečích a na všech operačních systémech mobilních zařízení a tabletů. 

 

Nenašli jste svůj dotaz?

Kontaktujte nás na jsonline@clovekvtisni.cz.

 

 

Newsletter

Nenechte si ujít novinky z JSO!