O Jednom světě online

To nejlepší z festivalu Jeden svět u vás doma


Filmy o lidských právech si díky platformě Jeden svět online můžete už dva roky pustit odkudkoliv v České republice! Po skončení festivalu Jeden svět ve všech městech vybereme ty nejlepší filmy z letošního ročníku, které budou ke zhlédnutí na jedesvetonline.cz. Budete se tak moci podívat i na filmy, co jste nestihli*y v kinech, nebo se na některé naopak podívat znovu. Jeden svět online je tu pro všechny, co se na festival nedostanou, nemají ho ve své blízkosti nebo raději sledují filmy z pohodlí domova. 

Všechny filmy jsou opatřeny českými titulky, některé mají navíc i anglické - ty jsou přehledně označené jako English friendly. Protože se i v online prostoru snažíme o přístupnost pro všechny, vybrané dokumenty jsou opatřeny popisnými nebo barevnými titulky a také audiopopisem. Více se dozvíte v sekci Přístupnost

VOD platforma Jeden svět online byla spuštěna v roce 2021, v době, kdy nám nebylo dopřáno setkat se v kinech. V roce 2024 se dočkala nového kabátu a stejně jako festival Jeden svět získala novou vizuální identitu.  


Jak to funguje? Stačí si vytvořit účet a vybrat film, který si chcete pustit. Ceny dokumentů se pohybují v rozmezí 30–90 Kč. Snímek si po zakoupení můžete přehrát odkudkoliv z České republiky po dobu 48 hodin.

Více o festivalu Jeden svět se dozvíte na festivalovém webu.

Newsletter

Nenechte si ujít novinky z JSO!